Lenka Olivotto

VÍCE O MNĚ

Ještě před pár lety, jsem asi žila běžným životem dnešního 'moderního' člověka - práce, stres, sport, domácnost, rodina.... pořád dokola. Problémy se spánkem a postupně další a další více, či méně závažné zdravotní problémy mě donutily hledat řešení. I přes tento hektický život jsem se vždycky zajímala o alternativní metody léčení. Zajímala mě čínská medicína a její principy, sport a jeho účinky na tělo, ayurvéda, čakry, meridiány, energetická medicína, strava a další. 

Sportovní aktivity mě postupně dovedly k yóze, která mi otevřela dveře do úplně nového světa používání těla a práce s ním. Další moje zájmy o 'alternativu' mě zavedly až k terapeutické metodě Kineziologie One Brain, která v sobě zahrnuje od všeho trošku.

Díky tomu, že na sobě pracuji z jedné strany dechovým a tělesným cvičením v yóze a z druhé odstraňováním psychických bloků pomocí kineziologie One Brain, zakouším účinky obou dvou přístupů. Na sobě jsem zaznamenala velké posuny, které se projevily i v mém životě. 

Proto, že mám vyzkoušeno 'na vlastní kůži', že 'to prostě funguje' věřím, že mohu své zkušenosti autenticky předávat dál a pomoci i ostatním.

Po dlouhých letech strávených ve výrobním podniku, kde jsem vystřídala několik postupně důležitějších a významnějších pracovních pozic jsem dospěla do bodu, kdy jsem si uvědomila, že takhle svůj život strávit nechci a že se chci naplno věnovat tomu, abych své zkušenosti předávala dál a mohla pomoci i někomu dalšímu.


Mou další velikou vášní jsou hory, kam pravidelně jak v zimě, tak v létě s manželem unikáme pro načerpání nové energie a zdolávání nových a nových výzev. Naopak pro uklidnění se ráda věnuji ručním pracím. 

Všechny obrázky, které jsou použité na mých stránkách jsou z mojí ruky. Pokud by vás zajímalo více, mrkněte do fotogalere.