Aktuality

Mám to štěstí, že s vámi mohu sdílet radost z jógy, a vaše slova jsou pro mě nejkrásnějším potvrzením. Jedna z vás mi napsala: "Ty jógové večery jsou pro mě okamžiky klidu a dávají mi sílu posunout se vpřed. Je to dar, za který jsem nesmírně vděčná.

O víkendu jsem měla tu čest být součástí Yógy pro děti v rámci dne Dětské Onkologie, pořádaného nadací Krtek. Byla to nejen skvělá příležitost ponořit se do světa dětské hravosti, ale také sdílet příjemné chvíle plné smíchu a radosti.

V tomto duchu jsem si tento víkend dopřála opětovný zážitek, kterým je kurz kineziologie One Brain. Proč? Nejen abych si osvěžila vědomosti a připomněla si správné postupy, které nám v životě tak často pomáhají, ale také proto, že i my, kteří se věnujeme pomoci druhým, musíme neustále pracovat na sobě.

Přátelé, tento víkend byl pro mě nesmírně významný. Měla jsem čest být součástí závěrečné lekce kurzu, kde jsme společně procházeli celou sérií praktických nástrojů a technik, které obohacují naše životy a pomáhají nám na cestě osobního rozvoje.

Milí čtenáři, dneska bych se s vámi ráda podělila o něco, co mi změnilo život - a sice yógu.

Muzikoterapie, to je terapie tibetskými mísami, která nabízí únik do hluboké relaxace, kde zvuk a vibrace harmonizují tělo a mysl.

Moje cesta k One Brain kineziologii byla přelomová. Fascinace tradiční čínskou medicínou, energetickou léčbou a psychosomatikou mě dovedla k tomuto úžasnému odvětví. Od ledna 2018 jsem prošla 13 kurzy a stala se Facilitátorem.