Zprávy od mých klientek, které mi rozjasňují den

30.03.2024

Mám to štěstí, že s vámi mohu sdílet radost z jógy, a vaše slova jsou pro mě nejkrásnějším potvrzením. Jedna z vás mi napsala: "Ty jógové večery jsou pro mě okamžiky klidu a dávají mi sílu posunout se vpřed. Je to dar, za který jsem nesmírně vděčná.

Když hudba hraje a duše se otevře, stává se kouzlo: "Byla jsem zvědavá, co muzikoterapie obnáší, a jaké bylo mé překvapení, když jsem po seanci prožila nejklidnější noc po mnoha letech," sdílela se mnou další milá klientka. Je to přesně to opečovávání, ke kterému vás zvu - k oáze klidu v rušném světě.

Vaše zkušenosti jsou pro mě jako sluneční paprsky: "Jóga s tebou je vždy tak připravená a naplňující. Cítím, že s každou pozicí rostu," píše mi jiná klientka. Každá vaše slova jsou pro mě drahocenná a motivují mě přinášet vám to nejlepší ze světa jógy, kineziologie a muzikoterapie.

A pak jsou tu ty vzácné momenty, kdy se slova dotknou srdce: "Leni, tvé víkendy jsou jako báječné mini dovolené plné pohody a dobrot. Všem doporučuji!" Takové zprávy mě vždycky nesmírně potěší.

Spojte se se mnou a naší komunitou, kde každý hledá svůj klid, sílu a radost přirozeným způsobem. Těším se, až s vámi budu moci sdílet tuhle cestu.

#jemidobre #joga #recenze #zkusenosti #muzikoterapie #kineziologie #uvolneni #klid #svoboda