Duchovní vedení

Sama jsem si prošla velkým vývojem. Byl mi dán dar silné intuice a hlubokého empatického cítění. Paradoxně toto pro mě bylo překážkou do doby, než jsem pochopila že to není něco, co mi v životě slouží k tomu, abych byla zraňována a uzavírala se před světem. Naopak, když se rozhodnu tento dar využít mohu pomoci ostatním vyznat se sami v sobě a opustit situace, ve kterých jim není dobře. Díky velkému množství cest, které jsem vyzkoušela jsem se rozhodla zkombinovat vše nejefektivnější. Proto nenabízím jednu konkrétní metodu (kromě kineziologie OneBrain, kde dodržuji postup stanovený metodologií). Kombinuji co mi "přijde" pro konkrétní osobu jako nejvhodnější kombinace a společně se posouváme na cestě:-). Kdo už vyzkoušel pár metod nebo má o energetické medicíně v jejích mnoha podobách (Léčebný kód - A. Lloyd, Cesta - B. Bays, Energetická medicína - D. Eden...) tak ho možná už napadla myšlenka, že je to vše pořád dokola stejné, jen s malými obměnami v provedení. Proto, aby člověk našel vhodné řešení svého problému ať už se jedná o fyzický problém, nespokojenost neurčitá, nebo s čímkoliv konkrétním, stačí chtít. Ve své praxi uplatňuji i znalosti yógové fylozofie a yógových léčebných praktik (jednoduchá fyzická nebo dechová cvičení ovlivňující nervový nebo hormonální systém).

Jednoduše každému "ušiju na míru" co potřebuje.

Kdo si bude přát, tomu k posílení účinků terapie namaluji osobní mandalu. Mandalku lze použít i jako originální osobní dárek k jakékoliv příležitosti. Cena mandaly záleží na velikosti, technice a dohodě:-).

Ráda pomohu i těm, kteří hledají sami sebe a rádi by měli někoho, kdo je vyslechne a dá radu kudy a jak. Možné jsou osobní popř. online konzultace.

Jsem mistrem Shambally 4.stupně.